KONST / Litografier / Färglitografi 15528218

nr 1552 8218

Färglitografi

Granger. Signerad, numrerad 48/90. Färglitografi, bildmått: 72x50 cm, yttermått inklusive ram: 86x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juli 2023
kl 18:51:10

17/7 16:53:58 1      Vinnande bud